ERB-RD1R25X
PanasonicPanasonic
ERB-RD1R25X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.ERB-RD1R25X.pdf2.ERB-RD1R25X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERB-RD1R25X
Αριθμός εξαρτήματος ERB-RD1R25X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 470541 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ERB-RD1R25X.pdf2.ERB-RD1R25X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.040" L x 0.020" W x 0.019" H (1.00mm x 0.50mm x 0.48mm)
Σειρά ERB-RD Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα P15115DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.082 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις cUL, UL