ERA-V39J270V
PanasonicPanasonic
ERA-V39J270V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES TEMP SENS 27 OHM 5% 1/16W
Φύλλα δεδομένων: ERA-V39J270V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERA-V39J270V
Αριθμός εξαρτήματος ERA-V39J270V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES TEMP SENS 27 OHM 5% 1/16W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 410305 pcs Φύλλο δεδομένων ERA-V39J270V.pdf
Τύπος Temperature Sensitive Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 3900ppm/°C Σειρά ERAV
Λειτουργία του πίνακα 27 Ohms Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα P27CJCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 27 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3900ppm/°C Surface Mount Σύνθεση Metal Film