ERA-V39J220V
PanasonicPanasonic
ERA-V39J220V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RES TEMP SENS 22 OHM 5% 1/16W
Φύλλα δεδομένων: ERA-V39J220V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERA-V39J220V
Αριθμός εξαρτήματος ERA-V39J220V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES TEMP SENS 22 OHM 5% 1/16W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4013 pcs Φύλλο δεδομένων ERA-V39J220V.pdf
Τύπος Temperature Sensitive Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 3900ppm/°C Σειρά ERAV
Λειτουργία του πίνακα 22 Ohms Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα P22CJCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 22 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3900ppm/°C Surface Mount Σύνθεση Metal Film