ELC-08D560E
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 56UH 1.1A 73 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-08D560E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-08D560E
Αριθμός εξαρτήματος ELC-08D560E Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 56UH 1.1A 73 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 187243 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-08D560E.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 08D
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 56µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 56µH Unshielded Inductor 1.1A 73 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 73 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 1.1A