ELC-08D2R7E
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7UH 6.3A 11 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-08D2R7E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-08D2R7E
Αριθμός εξαρτήματος ELC-08D2R7E Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 6.3A 11 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 189063 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-08D2R7E.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 08D
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 2.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Unshielded Inductor 6.3A 11 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 11 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 6.3A