EET-UQ2G221BF
PanasonicPanasonic
EET-UQ2G221BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Φύλλα δεδομένων: EET-UQ2G221BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EET-UQ2G221BF
Αριθμός εξαρτήματος EET-UQ2G221BF Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5415 pcs Φύλλο δεδομένων EET-UQ2G221BF.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά TS-UQ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.4A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.96A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα EETUQ2G221BF
P13321
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 904 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 904 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 220µF