EET-UQ2G181BF
PanasonicPanasonic
EET-UQ2G181BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Φύλλα δεδομένων: EET-UQ2G181BF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EET-UQ2G181BF
Αριθμός εξαρτήματος EET-UQ2G181BF Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5761 pcs Φύλλο δεδομένων EET-UQ2G181BF.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά TS-UQ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.3A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.82A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα EETUQ2G181BF
P13320
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.105 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.105 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 180µF