ECQ-V1J333JMW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.033UF 5% 63VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-V1J333JMW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-V1J333JMW
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-V1J333JMW Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 5% 63VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5415 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-V1J333JMW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Σειρά ECQ-V
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQV1J333JMW
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.425" (10.80mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.033µF