ECQ-V1J274JMW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.27UF 5% 63VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-V1J274JMW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-V1J274JMW
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-V1J274JMW Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.27UF 5% 63VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4148 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-V1J274JMW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.138" W (10.20mm x 3.50mm) Σειρά ECQ-V
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQV1J274JMW
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.27µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.27µF