ECQ-V1H394JLW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.39UF 5% 50VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-V1H394JLW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-V1H394JLW
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-V1H394JLW Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.39UF 5% 50VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4087 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-V1H394JLW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.224" W (7.30mm x 5.70mm) Σειρά ECQ-V
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQV1H394JLW
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.445" (11.30mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.39µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.39µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ECQ-V1H394JL3
ECQ-V1H394JL3
Σε απόθεμα: 4878 pcs
Κατεβάστε: ECQ-V1H394JL3.pdf
RFQ
ECQ-V1H394JL
ECQ-V1H394JL