ECQ-V1H394JL5
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.39UF 5% 50VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-V1H394JL5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-V1H394JL5
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-V1H394JL5 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.39UF 5% 50VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4445 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-V1H394JL5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.224" W (7.30mm x 5.70mm) Σειρά ECQ-V
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ECQV1H394JL5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.327" (8.30mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.39µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.39µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ECQ-V1H394JL2
ECQ-V1H394JL2
Σε απόθεμα: 4462 pcs
Κατεβάστε: ECQ-V1H394JL2.pdf
RFQ
ECQ-V1H393JL9
ECQ-V1H393JL9
Περιγραφή: CAP FILM 0.039UF 5% 50VDC RADIAL
Σε απόθεμα: 5875 pcs
Κατεβάστε: ECQ-V1H393JL9.pdf
RFQ
ECQ-V1H394JL
ECQ-V1H394JL