ECQ-V1H104JL3
PanasonicPanasonic
ECQ-V1H104JL3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECQ-V1H104JL3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECQ-V1H104JL3
Αριθμός εξαρτήματος ECQ-V1H104JL3 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5853 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-V1H104JL3.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.157" W (7.30mm x 4.00mm) Σειρά ECQ-V