ECQ-V1H104JLA
ECQ-V1H104JLA
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC RADIAL
Σε απόθεμα: 4172 pcs
Κατεβάστε: ECQ-V1H104JLA.pdf
RFQ
ECQ-V1H103JL2
ECQ-V1H103JL2
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: CAP FILM 10000PF 5% 50VDC RADIAL