ECJ-8YB1A106M
PanasonicPanasonic
ECJ-8YB1A106M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10UF 10V X5R 1210
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECJ-8YB1A106M
Αριθμός εξαρτήματος ECJ-8YB1A106M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 10UF 10V X5R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά ECJ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα PCC2238CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose