ECJ-5YF1C226Z
PanasonicPanasonic
ECJ-5YF1C226Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 22UF 16V Y5V 1812
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECJ-5YF1C226Z
Αριθμός εξαρτήματος ECJ-5YF1C226Z Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 22UF 16V Y5V 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) 0.110" (2.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.175" L x 0.126" W (4.45mm x 3.20mm) Σειρά ECJ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα ECJ5YF1C226Z
PCC2184TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 22µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 22µF εφαρμογές General Purpose