ECE-A0JN472U
PanasonicPanasonic
ECE-A0JN472U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECE-A0JN472U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECE-A0JN472U
Αριθμός εξαρτήματος ECE-A0JN472U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97729 pcs Φύλλο δεδομένων ECE-A0JN472U.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά SU Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.17A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.989A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα ECEA0JN472U
P1150
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 4700µF εφαρμογές General Purpose