ECE-A0JN471XB
PanasonicPanasonic
ECE-A0JN471XB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ECE-A0JN471XB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECE-A0JN471XB
Αριθμός εξαρτήματος ECE-A0JN471XB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 281730 pcs Φύλλο δεδομένων ECE-A0JN471XB.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά SU Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 310mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 527mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα ECEA0JN471XB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ECE-A0JN332UB
ECE-A0JN332UB
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Σε απόθεμα: 107972 pcs
Κατεβάστε: ECE-A0JN332UB.pdf
RFQ
ECE-A0JN471X
ECE-A0JN471X