CB1A-T-P-12V
PanasonicPanasonic
CB1A-T-P-12V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Φύλλα δεδομένων: CB1A-T-P-12V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB1A-T-P-12V
Αριθμός εξαρτήματος CB1A-T-P-12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24421 pcs Φύλλο δεδομένων CB1A-T-P-12V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 7 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 14VDC - Nom
Σειρά CB Χρόνος αποδέσμευσης 15ms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 255-3732
CB1A-T-P-12V-ND
CB1ATP12V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 40A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 103 Ohms πηνίο ισχύος 1.4 W
πηνίο Τρέχουσα 117mA