CB1A-T-M-24V
PanasonicPanasonic
CB1A-T-M-24V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CB RELAY HR 1 FORM A 24V
Φύλλα δεδομένων: CB1A-T-M-24V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB1A-T-M-24V
Αριθμός εξαρτήματος CB1A-T-M-24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CB RELAY HR 1 FORM A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23084 pcs Φύλλο δεδομένων CB1A-T-M-24V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 14 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) εναλλαγή τάσης 28VDC - Nom
Σειρά CB Χρόνος αποδέσμευσης 15ms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 255-6152
CB1A-T-M-24V-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 40A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 320 Ohms πηνίο ισχύος 1.8 W
πηνίο Τρέχουσα 75.0mA