OAB318-11-1
Orion FansOrion Fans
OAB318-11-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN IMP MTRZD 318X154 115V W/CAP
Φύλλα δεδομένων: OAB318-11-1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 611 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 611 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OAB318-11-1
Αριθμός εξαρτήματος OAB318-11-1 Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN IMP MTRZD 318X154 115V W/CAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 611 pcs Φύλλο δεδομένων OAB318-11-1.pdf
Πλάτος 154.5mm Βάρος -
Εύρος τάσης 108 ~ 125VAC Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 4 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 318mm Dia Σειρά OAB318
RPM 1580 RPM Ισχύς (Watts) 155W
Αλλα ονόματα 1053-1695
OAB318-11-1X
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Θόρυβος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Metal
Προστασία Ingress IP55 - Dust Protected, Water Resistant Χαρακτηριστικά Capacitor
Τύπος ανεμιστήρα Motorized Impellers τρέχουσα Αξιολόγηση 1.4A