OAB22599-22-1B
Orion FansOrion Fans
OAB22599-22-1B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Orion Fans
Περιγραφή προϊόντος FAN IMP MTRZD 225X99 230V W/CAP
Φύλλα δεδομένων: 1.OAB22599-22-1B.pdf2.OAB22599-22-1B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OAB22599-22-1B Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN IMP MTRZD 225X99 230V W/CAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1275 pcs Φύλλο δεδομένων 1.OAB22599-22-1B.pdf2.OAB22599-22-1B.pdf
Πλάτος 99.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 230VAC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 2.600 in H2O (647.7 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 225mm Dia Σειρά OAB225
RPM 2950 RPM Ισχύς (Watts) 157W
Αλλα ονόματα 1053-1629
OAB22599-22-1BX
Θερμοκρασία λειτουργίας 32 ~ 113°F (0 ~ 45°C)
Θόρυβος 71.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Aluminum
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 30000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Motorized Impellers
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.700A Λαμβάνοντας Τύπος Ball