V-15G-3C5-K
OmronOmron
V-15G-3C5-K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACT SPST-NO 15A 250V
Φύλλα δεδομένων: V-15G-3C5-K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V-15G-3C5-K
Αριθμός εξαρτήματος V-15G-3C5-K Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACT SPST-NO 15A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58180 pcs Φύλλο δεδομένων V-15G-3C5-K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά V Δύναμη απελευθέρωσης 50gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Αλλα ονόματα V-15G-3C5-K BY OMI
V-15G-3C5-K-ND
V15G3C5K
V15G3C5KBYOMI
Z6384
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 80°C Θέση λειτουργίας 0.579" (14.7mm)
Δύναμη λειτουργίας 200gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
μηχανική ζωή 50,000,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP40
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Διαφορικό ταξίδι 0.016" (0.4mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 15A (AC), 100mA (DC)