V-15G-3C26
OmronOmron
V-15G-3C26 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACT SPST-NO 15A 250V
Φύλλα δεδομένων: V-15G-3C26.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V-15G-3C26
Αριθμός εξαρτήματος V-15G-3C26 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACT SPST-NO 15A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56144 pcs Φύλλο δεδομένων V-15G-3C26.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά V Δύναμη απελευθέρωσης 80gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Αλλα ονόματα V-15G-3C26-ND
V15G3C26
Z5252
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 80°C Θέση λειτουργίας 0.579" (14.7mm)
Δύναμη λειτουργίας 400gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 50,000,000 Cycles
Προστασία Ingress IP40 Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles Διαφορικό ταξίδι 0.016" (0.4mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A (AC), 100mA (DC) Κύκλωμα SPST-NO