G6D-1A-DC24
OmronOmron
G6D-1A-DC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Φύλλα δεδομένων: G6D-1A-DC24.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G6D-1A-DC24
Αριθμός εξαρτήματος G6D-1A-DC24 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4331 pcs Φύλλο δεδομένων G6D-1A-DC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max
Σειρά G6D Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα G6D 8001G
G6D 8002E
G6D-1A-DC24BYOMB
G6D1A24DC
G6D1ADC24
Z858
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2.88 kOhms πηνίο ισχύος 200 mW
πηνίο Τρέχουσα 8.3mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G6D-1A-ASI DC9
G6D-1A-ASI DC9
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 9V
Σε απόθεμα: 18673 pcs
Κατεβάστε: G6D-1A-ASI DC9.pdf
RFQ
G6D-1A-ASI-NPDC21
G6D-1A-ASI-NPDC21
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V
Σε απόθεμα: 19667 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
G6DN-1A DC12
G6DN-1A DC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Κατεβάστε: G6DN-1A DC12.pdf
G6D-4B DC24
G6D-4B DC24
Περιγραφή: RELAY GEN PURP SPST X 4 3A 24V
Σε απόθεμα: 680 pcs
Κατεβάστε:
G6D-1A-ASI-AP DC5
G6D-1A-ASI-AP DC5
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 5V
Κατεβάστε: G6D-1A-ASI-AP DC5.pdf
G6D-F4B DC12
G6D-F4B DC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURP SPST X 4 3A 12V
Σε απόθεμα: 771 pcs
Κατεβάστε: G6D-F4B DC12.pdf
G6D-1A-ASIDC21
G6D-1A-ASIDC21
Κατεβάστε: G6D-1A-ASIDC21.pdf
G6D-F4B DC24
G6D-F4B DC24