G6D-1A-ASI-NPDC21
OmronOmron
G6D-1A-ASI-NPDC21 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G6D-1A-ASI-NPDC21 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19667 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 14.7 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.1 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max
Σειρά G6D-ASI Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
G6D-1A-ASI-NP-DC21
G6D-1A-ASI-NPDC21-ND
G6D1AASINPDC21
Z3300
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 21VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 21VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 2.21 kOhms
πηνίο ισχύος 200 mW πηνίο Τρέχουσα 9.5mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G6D-1A-DC5
G6D-1A-DC5
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 5V
Κατεβάστε: G6D-1A-DC5.pdf
RFQ
G6D-1A-ASI DC9
G6D-1A-ASI DC9
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 9V
Κατεβάστε: G6D-1A-ASI DC9.pdf
RFQ
G6D-1A-ASI-AP DC5
G6D-1A-ASI-AP DC5
Κατεβάστε: G6D-1A-ASI-AP DC5.pdf
G6D-1A-ASI DC5
G6D-1A-ASI DC5
Κατεβάστε: G6D-1A-ASI DC5.pdf
G6D-1A-DC12
G6D-1A-DC12
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Κατεβάστε: G6D-1A-DC12.pdf
G6D-1A-ASI DC24
G6D-1A-ASI DC24
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Κατεβάστε: G6D-1A-ASI DC24.pdf
G6D-1A-ASI DC6
G6D-1A-ASI DC6
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 6V
Κατεβάστε: G6D-1A-ASI DC6.pdf
G6D-1A-DC24
G6D-1A-DC24
Κατεβάστε: G6D-1A-DC24.pdf
G6D-1A-ASI DC12
G6D-1A-ASI DC12
Κατεβάστε: G6D-1A-ASI DC12.pdf
G6D-1A-ASI-NPDC24
G6D-1A-ASI-NPDC24
Κατεβάστε:
G6D-1A-ASIDC21
G6D-1A-ASIDC21
Κατεβάστε: G6D-1A-ASIDC21.pdf
G6D-4-SB
G6D-4-SB
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: SHORTING BAR FOR G7OD OUT BLOCK
Κατεβάστε:
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών