G6B-1114P-US-DC12
OmronOmron
G6B-1114P-US-DC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Φύλλα δεδομένων: G6B-1114P-US-DC12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G6B-1114P-US-DC12 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26062 pcs Φύλλο δεδομένων G6B-1114P-US-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 380VAC, 125VDC - Max
Σειρά G6B Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα G6B 1018F
G6B1114PUS12DC
G6B1114PUSDC12
Z753
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 720 Ohms πηνίο ισχύος 200 mW
πηνίο Τρέχουσα 16.7mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G6B-1114P-US-DC3
G6B-1114P-US-DC3
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 3V
Σε απόθεμα: 28355 pcs
Κατεβάστε: G6B-1114P-US-DC3.pdf
RFQ
G6B-1114P-US-AP DC12
G6B-1114P-US-AP DC12