G6B-1114P-FD-US-DC12
Omron Electronics Inc-EMC DivOmron Electronics Inc-EMC Div
G6B-1114P-FD-US-DC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Φύλλα δεδομένων: G6B-1114P-FD-US-DC12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G6B-1114P-FD-US-DC12 Κατασκευαστής Omron Electronics Inc-EMC Div
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20705 pcs Φύλλο δεδομένων G6B-1114P-FD-US-DC12.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Silver Indium Tin (AgInSn) Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 380VAC, 125VDC - Max
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 8.4 VDC Χρονοδιάγραμμα Μέθοδος προσαρμογής General Purpose
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 5A
Βήματα ανά περιστροφή Non Latching Σειρά G6B
Αδράνεια του ρότορα 720 Ohms Κατάσταση RoHS Bulk
Χρόνος αποδέσμευσης 10ms Άλλα ονόματα G6B 1424F
G6B1114PFDUS12DC
G6B1114PFDUSDC12
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 1.2 VDC
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή G6B-1114P-FD-US-DC12 Τρέχουσα φορτίο 200 mW
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Διευρυμένη περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 12VDC
πηνίο τάσης 16.7mA πηνίο ισχύος 10ms