D3V-11-1A4
OmronOmron
D3V-11-1A4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 250V
Φύλλα δεδομένων: D3V-11-1A4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D3V-11-1A4
Αριθμός εξαρτήματος D3V-11-1A4 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50882 pcs Φύλλο δεδομένων D3V-11-1A4.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά D3V Δύναμη απελευθέρωσης 15gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Αλλα ονόματα D3V-11-1A4-ND
D3V111A4
D3V111A4BYOMI
Z4486
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Θέση λειτουργίας 0.579" (14.7mm)
Δύναμη λειτουργίας 100gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 10,000,000 Cycles
Προστασία Ingress IP40 Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 200,000 Cycles Διαφορικό ταξίδι 0.016" (0.4mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 11A (AC), 6A (DC) Κύκλωμα SPDT