D3V-016-1C23
OmronOmron
D3V-016-1C23 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Φύλλα δεδομένων: D3V-016-1C23.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D3V-016-1C23
Αριθμός εξαρτήματος D3V-016-1C23 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47323 pcs Φύλλο δεδομένων D3V-016-1C23.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά D3V Δύναμη απελευθέρωσης -
Pretravel 0.157" (4.0mm) Συσκευασία Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Αλλα ονόματα D3V0161C23
D3V0161C23BYOMI
Z4750
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Θέση λειτουργίας 0.815" (20.7mm)
Δύναμη λειτουργίας 30gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 10,000,000 Cycles
Προστασία Ingress IP40 Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 500,000 Cycles Διαφορικό ταξίδι 0.060" (1.5mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA (AC/DC) Κύκλωμα SPDT