LY1F-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LY1F-DC48 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LY1F-DC48
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 48V
Φύλλα δεδομένων: LY1F-DC48.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LY1F-DC48
Αριθμός εξαρτήματος LY1F-DC48 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9278 pcs Φύλλο δεδομένων LY1F-DC48.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 38.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 4.8 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά LY Χρόνος αποδέσμευσης 25ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα LY1F-DC48-ND
LY1FDC48
Z6254
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 25ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Chassis Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 15A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 48VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 2.6 kOhms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 18.5mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LY1F-DC24
LY1F-DC24
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V
Σε απόθεμα: 13017 pcs
Κατεβάστε: LY1F-DC24.pdf
RFQ
LY1F-DC100/110
LY1F-DC100/110
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 110V
Σε απόθεμα: 4814 pcs
Κατεβάστε: LY1F-DC100/110.pdf
RFQ
LY1I4 AC24
LY1I4 AC24