LY1F-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LY1F-DC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LY1F-DC12
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V
Φύλλα δεδομένων: LY1F-DC12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LY1F-DC12
Αριθμός εξαρτήματος LY1F-DC12 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15447 pcs Φύλλο δεδομένων LY1F-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά LY Χρόνος αποδέσμευσης 25ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα LY1FDC12
Z193
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 25ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 15A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 160 Ohms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 75.0mA