K2CU-F80A-F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DETECT HEATER ELEMENT 220V CHAS
Φύλλα δεδομένων: K2CU-F80A-F.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 393 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 393 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του K2CU-F80A-F
Αριθμός εξαρτήματος K2CU-F80A-F Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή DETECT HEATER ELEMENT 220V CHAS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 393 pcs Φύλλο δεδομένων K2CU-F80A-F.pdf
Βάρος 0.86 lb (390.09g) Τάσης - Προμήθεια 220VAC
Τύπος Heater Element Detector Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά K2CU Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Τύπος εξόδου Relay Αλλα ονόματα K2CUF80AF
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά -
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εύρος εισόδου 32 ~ 80A Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Heater Fault Detection οθόνη Τύπος -
Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος - Λεπτομερής περιγραφή Heater Element Detector 220VAC Chassis Mount