K2CU-F80A-DGS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DETECT HEATER ELEMENT 110V CHAS
Φύλλα δεδομένων: K2CU-F80A-DGS.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 405 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 405 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του K2CU-F80A-DGS
Αριθμός εξαρτήματος K2CU-F80A-DGS Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή DETECT HEATER ELEMENT 110V CHAS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 405 pcs Φύλλο δεδομένων K2CU-F80A-DGS.pdf
Βάρος 0.86 lb (390.09g) Τάσης - Προμήθεια 110VAC
Τύπος Heater Element Detector Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά K2CU Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Τύπος εξόδου Relay Αλλα ονόματα K2CUF80ADGS
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά -
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εύρος εισόδου 32 ~ 80A Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Heater Fault Detection οθόνη Τύπος -
Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος - Λεπτομερής περιγραφή Heater Element Detector 110VAC Chassis Mount
Μέθοδος Ελέγχου - Διαβιβάσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
K2CU-F40A-E
K2CU-F40A-E
Περιγραφή: DETECT HEATER ELEMENT 200V CHAS