H3M-DC24-C
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V
Φύλλα δεδομένων: H3M-DC24-C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H3M-DC24-C
Αριθμός εξαρτήματος H3M-DC24-C Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4297 pcs Φύλλο δεδομένων H3M-DC24-C.pdf
Τάσης - Προμήθεια 24VDC Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage
Χρονοδιάγραμμα Μέθοδος προσαρμογής Hand Dial Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal)
Σειρά H3M Τύπος ρελέ Mechanical Relay
Αλλα ονόματα H3MDC24C τοποθέτηση Τύπος Socketable
Λειτουργία On-Delay Λεπτομερής περιγραφή On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.3 Sec ~ 30 Min Delay 5A @ 250VAC Socketable
Χρόνος καθυστέρησης 0.3 Sec ~ 30 Min Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 5A @ 250VAC
Κύκλωμα DPDT (2 Form C)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
H3M-H DC12 B
H3M-H DC12 B
Περιγραφή: RELAY TIME DELAY 10MIN 5A 250V