H3M-AC240-C
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V
Φύλλα δεδομένων: H3M-AC240-C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H3M-AC240-C
Αριθμός εξαρτήματος H3M-AC240-C Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5571 pcs Φύλλο δεδομένων H3M-AC240-C.pdf
Τάσης - Προμήθεια 240VAC Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage
Χρονοδιάγραμμα Μέθοδος προσαρμογής Hand Dial Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal)
Σειρά H3M Τύπος ρελέ Mechanical Relay
Αλλα ονόματα H3MAC240C τοποθέτηση Τύπος Socketable
Λειτουργία On-Delay Λεπτομερής περιγραφή On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.3 Sec ~ 30 Min Delay 5A @ 250VAC Socketable
Χρόνος καθυστέρησης 0.3 Sec ~ 30 Min Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 5A @ 250VAC