E5C2-R20K-32/572F-AC240
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONTROL TEMP RELAY OUT 200-240V
Φύλλα δεδομένων: E5C2-R20K-32/572F-AC240.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 508 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 508 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος E5C2-R20K-32/572F-AC240 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 508 pcs Φύλλο δεδομένων E5C2-R20K-32/572F-AC240.pdf
Βάρος 0.441 lb (200.03g) Τάσης - Προμήθεια 200 ~ 240VAC
Τύπος Temperature Controller (Type K) Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal)
Σειρά E5C2 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 45.00mm x 45.00mm
Τύπος εξόδου Relay Αλλα ονόματα E5C2R20K32572FAC240
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά -
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εύρος εισόδου 32°F ~ 572°F
Προστασία Ingress IP40 Χαρακτηριστικά Sensor Fault Detection
οθόνη Τύπος Analog Dial Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος -
Λεπτομερής περιγραφή Temperature Controller (Type K) 200 ~ 240VAC Panel Mount Μέθοδος Ελέγχου On/Off