E5C2-R20K-32-1832F-AC120
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONTROL TEMP RELAY OUT 100-120V
Φύλλα δεδομένων: E5C2-R20K-32-1832F-AC120.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος E5C2-R20K-32-1832F-AC120 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 5772 pcs Φύλλο δεδομένων E5C2-R20K-32-1832F-AC120.pdf
Βάρος 0.441 lb (200.03g) Τάσης - Προμήθεια 100 ~ 120VAC
Τύπος Temperature Controller (Type K) Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal)
Σειρά E5C2 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 45.00mm x 45.00mm
Τύπος εξόδου Relay Αλλα ονόματα E5C2R20K321832FAC120
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά -
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εύρος εισόδου 32°F ~ 1832°F
Προστασία Ingress IP40 Χαρακτηριστικά Sensor Fault Detection
οθόνη Τύπος Analog Dial Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος -
Λεπτομερής περιγραφή Temperature Controller (Type K) 100 ~ 120VAC Panel Mount Μέθοδος Ελέγχου On/Off