E3F2-DS30C41
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENS OPTO REFL 300MM WIRE RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 688 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 688 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E3F2-DS30C41
Αριθμός εξαρτήματος E3F2-DS30C41 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENS OPTO REFL 300MM WIRE RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 688 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά E3F2
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Diffuse Απόσταση ανίχνευσης 11.811" (300mm)
Χρόνος απόκρισης 2.5ms Διαμόρφωση εξόδου NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Αλλα ονόματα E3F2DS30C41 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C