E3F2-DS30C4
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSR OPTO REFL 300MM WIRE AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E3F2-DS30C4
Αριθμός εξαρτήματος E3F2-DS30C4 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENSR OPTO REFL 300MM WIRE AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3981 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά E3F2
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Diffuse Απόσταση ανίχνευσης 11.811" (300mm)
Χρόνος απόκρισης 2.5ms Διαμόρφωση εξόδου NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Αλλα ονόματα E3F2DS30C4 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Πηγή φωτός Infrared
Μέθοδος σύνδεσης Wire Τύπος προσαρμογής Adjustable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
E3F2-DS30B41-M
E3F2-DS30B41-M
Περιγραφή: SENS OPTO REFL 300MM CONN RADIAL
Σε απόθεμα: 681 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
E3F2-DS30C41
E3F2-DS30C41
Περιγραφή: SENS OPTO REFL 300MM WIRE RADIAL