E2K-X15MY2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENS PROX CAP M30 15MM AC2W-NC
Φύλλα δεδομένων: E2K-X15MY2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 513 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E2K-X15MY2
Αριθμός εξαρτήματος E2K-X15MY2 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENS PROX CAP M30 15MM AC2W-NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 513 pcs Φύλλο δεδομένων E2K-X15MY2.pdf
Τάσης - Προμήθεια 90 VAC ~ 250 VAC Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά E2K
Τύπος αισθητήρα Capacitive Απόσταση ανίχνευσης 0.591" (15mm)
απόκριση συχνότητας 10Hz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30
Τύπος εξόδου SCR-NC, 2-Wire Αλλα ονόματα E2KX15MY2
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP66
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Capacitive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP66 Cylinder, Threaded - M30