E2K-X15MF1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E2K-X15MF1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος SENSOR PROX M30 PNP-NO 10-30VDC
Φύλλα δεδομένων: E2K-X15MF1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 821 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 821 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E2K-X15MF1
Αριθμός εξαρτήματος E2K-X15MF1 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 821 pcs Φύλλο δεδομένων E2K-X15MF1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά E2K
Τύπος αισθητήρα Capacitive Απόσταση ανίχνευσης 0.591" (15mm)
απόκριση συχνότητας 100Hz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30
Τύπος εξόδου PNP-NO, 3-Wire Αλλα ονόματα E2KX15MF1
Z2427
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP66
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Capacitive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP66 Cylinder, Threaded - M30
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
E2K-X15ME1
E2K-X15ME1
Περιγραφή: SENSOR PROX M30 NPN-NO 10-30VDC
Σε απόθεμα: 874 pcs
Κατεβάστε: E2K-X15ME1.pdf
RFQ
E2K-X15MF2 5M
E2K-X15MF2 5M
Περιγραφή: SENS PROX CAP M30 15MM PNP-NC 5M
Σε απόθεμα: 522 pcs
Κατεβάστε: E2K-X15MF2 5M.pdf
RFQ
E2K-X15MF2
E2K-X15MF2
Περιγραφή: SENS PROX CAP M30 15MM PNP-NC
Σε απόθεμα: 672 pcs
Κατεβάστε: E2K-X15MF2.pdf
E2K-X4ME1 5M
E2K-X4ME1 5M
Περιγραφή: SENS PROX CAP M12 4MM NPN-NO 5M