E2E2-X10MB1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENS PROX M18 10MM PNP-NO UNSHLD
Φύλλα δεδομένων: E2E2-X10MB1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E2E2-X10MB1
Αριθμός εξαρτήματος E2E2-X10MB1 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENS PROX M18 10MM PNP-NO UNSHLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1112 pcs Φύλλο δεδομένων E2E2-X10MB1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 55 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά E2E
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.394" (10mm)
απόκριση συχνότητας 200Hz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M18
Τύπος εξόδου PNP-NO, 3-Wire Αλλα ονόματα E2E2-X10MB1-ND
E2E2X10MB1
Z11449
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Nickel-Plated Brass Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP67
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
E2E2-X10MB2-M1
E2E2-X10MB2-M1
Περιγραφή: PROXIMITY SENSOR M18 10MM PNP NC
Σε απόθεμα: 830 pcs
Κατεβάστε: E2E2-X10MB2-M1.pdf
RFQ
E2E2-X10MC1-M1
E2E2-X10MC1-M1
Περιγραφή: PROXIMITY SENSOR M18 10MM NPN NO
Σε απόθεμα: 1077 pcs
Κατεβάστε: E2E2-X10MC1-M1.pdf
RFQ
E2E2-X10MB1-M1 OMS
E2E2-X10MB1-M1 OMS