E2E2-X10D2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENS PROX M30 10MM DC2W-NC SHLD
Φύλλα δεδομένων: E2E2-X10D2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 625 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 625 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E2E2-X10D2
Αριθμός εξαρτήματος E2E2-X10D2 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENS PROX M30 10MM DC2W-NC SHLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 625 pcs Φύλλο δεδομένων E2E2-X10D2.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Shielded Σειρά E2E
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.394" (10mm)
απόκριση συχνότητας 400Hz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30
Τύπος εξόδου NPN-NC, 2-Wire Αλλα ονόματα E2E2X10D2
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Nickel-Plated Brass Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP67
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
E2E2-X10D1 5M
E2E2-X10D1 5M
Περιγραφή: SENS PROX M30 10MM DC2W-NO SHLD