TBH25P33R0JE
OhmiteOhmite
TBH25P33R0JE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 33 OHM 25W 5% TO220
Φύλλα δεδομένων: TBH25P33R0JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TBH25P33R0JE
Αριθμός εξαρτήματος TBH25P33R0JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 33 OHM 25W 5% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32551 pcs Φύλλο δεδομένων TBH25P33R0JE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.187" W (10.20mm x 4.75mm)
Σειρά TBH Λειτουργία του πίνακα 33 Ohms
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 33 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film
Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TBH25P39R0JE
TBH25P39R0JE
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 39 OHM 25W 5% TO220
Σε απόθεμα: 30821 pcs
Κατεβάστε: TBH25P39R0JE.pdf
RFQ
TBH25P2R00JE
TBH25P2R00JE
Περιγραφή: RES 2 OHM 25W 5% TO220
Κατεβάστε: TBH25P2R00JE.pdf
RFQ
TBH25P33R0J
TBH25P33R0J