TBH25P330RJE
OhmiteOhmite
TBH25P330RJE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 330 OHM 25W 5% TO220
Φύλλα δεδομένων: TBH25P330RJE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TBH25P330RJE
Αριθμός εξαρτήματος TBH25P330RJE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 330 OHM 25W 5% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21633 pcs Φύλλο δεδομένων TBH25P330RJE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.187" W (10.20mm x 4.75mm)
Σειρά TBH Λειτουργία του πίνακα 330 Ohms
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Αλλα ονόματα OHTBH25P330RJE
OHTBH25P330RJE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Σύνθεση Thick Film