TA1K0PH25R0KE
OhmiteOhmite
TA1K0PH25R0KE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 25 OHM 10% 1000W
Φύλλα δεδομένων: TA1K0PH25R0KE.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 643 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 643 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TA1K0PH25R0KE
Αριθμός εξαρτήματος TA1K0PH25R0KE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 25 OHM 10% 1000W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 643 pcs Φύλλο δεδομένων TA1K0PH25R0KE.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm) Σειρά TAP1000
Λειτουργία του πίνακα 25 Ohms Ισχύς (Watts) 1000W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Style #10-32 Threaded Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.548" (39.31mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 25 Ohms ±10% 1000W Thick Film Chassis Mount Resistor
Σύνθεση Thick Film Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Epoxy Coated
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TA1K0PH2R50KE
TA1K0PH2R50KE
Κατασκευαστές: Ohmite
Σε απόθεμα: 558 pcs
Κατεβάστε: TA1K0PH2R50KE.pdf
RFQ
TA1K0PH25R0K
TA1K0PH25R0K