TA1K0PH250RKE
OhmiteOhmite
TA1K0PH250RKE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 250 OHM 10% 1000W
Φύλλα δεδομένων: TA1K0PH250RKE.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 519 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 519 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TA1K0PH250RKE
Αριθμός εξαρτήματος TA1K0PH250RKE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 250 OHM 10% 1000W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 519 pcs Φύλλο δεδομένων TA1K0PH250RKE.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C