MOX-400231006FE
OhmiteOhmite
MOX-400231006FE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 100M OHM 3/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MOX-400231006FE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MOX-400231006FE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 100M OHM 3/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25614 pcs Φύλλο δεδομένων MOX-400231006FE.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας 50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.581" L (4.19mm x 14.78mm)
Σειρά Mini-Mox Λειτουργία του πίνακα 100 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα MOX-400231006FE-ND
MOX400231006FE
MOX400F-100ME
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 220°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 MOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial High Voltage Thick Film Σύνθεση Thick Film