MOX-400231005F
OhmiteOhmite
MOX-400231005F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 10M OHM 3/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MOX-400231005F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MOX-400231005F Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 10M OHM 3/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4670 pcs Φύλλο δεδομένων MOX-400231005F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας 25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.581" L (4.19mm x 14.78mm)
Σειρά Mini-Mox Λειτουργία του πίνακα 10 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Bulk