AH10928V10000JE
OhmiteOhmite
AH10928V10000JE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος ALUMINUM EXTRUSION 10"
Φύλλα δεδομένων: AH10928V10000JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AH10928V10000JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή ALUMINUM EXTRUSION 10" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1264 pcs Φύλλο δεδομένων AH10928V10000JE.pdf
Πλάτος 9.750" (247.65mm) Τύπος Board Level, Vertical, Extrusion
Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow - Σχήμα Rectangular, Fins
Σειρά HS Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία -
πακέτο Ψύξη Aluminum Housed Resistor Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
υλικό Finish Unfinished Υλικό Aluminum Alloy
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Μήκος 10.000" (254.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από τη βάση (ύψος του Fin) 2.280" (57.91mm)